Wakacje z Jogą - Łazy 2017

 

Ośrodek Wypoczynkowy Centrum Fala1 usytuowany jest w odległości 300 metrów od piaszczystej plaży w nadmorskiej miejscowości Łazy, między jeziorem Jamno, które położone jest w odległości 100 metrów od obiektu, a jeziorem Bukowo, które znajduje się około 2 km od ośrodka. Na 3 hektarowej zielonej przestrzeni znajdują się nowoczesne pawilony hotelowe, kort tenisowy, dwa boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci. W części usługowej czeka na Państwa wiele atrakcji. Jest też salon masażu, sauna parowa, salon kosmetyczny i gabinet lekarski. Na dzieci oprócz placu zabaw w ogrodzie, czeka sala zabaw - bogato wyposażona w zabawki i kino bajkowe z opieką animatorek. Sportowe sale to siłownia, sala gimnastyczna, jogi oraz sala z bilardem i tenisem stołowym jak również odpłatne wypożyczenie roweru.

Czysta, szeroka plaża, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, ścieżki spacerowe, drogi rowerowe, stanowiska do połowu ryb na jeziorze Jamno oraz malownicze trasy wycieczkowe to niewątpliwe atuty, które zapewniają doskonały i pełen atrakcji wypoczynek.

Czytaj więcej...

Joga Blisko Natury Eko-Agro-Weekend Czerwcowy

 

Zapraszam Was do Gospodarstwa Eko- Agroturystycznego "Danielówka" w Ciemiętnikach, gmina Kluczewsko.

Czeka nas tu śniadanie przy śpiewie ptaków, dzień w towarzystwie stada Danieli a kolacja przy wtórze żabiego koncertu. Dookoła las, spokój, cisza- idealne warunki na relaks. Leśne duchty, ścieżki i drogi, których mnóstwo w okolicy upodobali sobie nie tylko rowerzyści, biegacze, spacerowicze i osoby uprawiające Nordic Walking. Wielką atrakcją jest tu- spływ dziką i malowniczą Pilicą.

Czytaj więcej...

Wiosenne Bieszczady z Jogą w Weekend Majowy 29.04-06.05.2017

 

W Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca. Pięknie tu o każdej porze roku, więc w majowy weekend zapraszam w najdziksze góry Polski w wiosennej odsłonie. Czekają tu wspaniałe górskie szlaki z oszałamiającymi widokami i niespotykanymi gdzie indziej w Polsce połoninami i śladami bieszczadzkiej historii np. pięknymi cerkwiami. Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Bogdanka*** to nasza baza wypadowa.

 

Praktykę jogi dostosujemy do czasu wolnego, by móc podziwiać góry i poszukiwać pozostałości dawnej historii.

Czytaj więcej...

Weekend z jogą i rowerami w Górach Izerskich

 

Góry Izerskie to wymarzone miejsce na rowerowe wycieczki. Single Track-specjalnie pod rower zaprojektowane ścieżki, o zróżnicowanym stopniu trudności, zadowolą każdego miłośnika dwóch kółek. W pobliżu znajduje się Centrum Rowerowe, zapewniające bezpłatny transport rowerów koleją gondolową na Stóg Izerski a dalej Hala Izerska, Hatka Górzystów, Schronisko Orle, Czerniawa Zdrój itp.
Poranna sesja Hatha Jogi ożywi nasze ciało i przygotuje na rowery lub spacery. Popołudniowa sesja pozwoli się nam zregenerować.
Zamieszkamy w Biorezydencji, która oferuje nam komfortowe apartamenty, ekologiczną kuchnię wegetariańską oraz przestronną salę do jogi z drewnianą podłogą. Biorezydencja to również gwarancja wspaniałych widoków i aktywnie spędzonego czasu, jako że jest położona w Świeradowie - malowniczej, górskiej miejscowości wypoczynkowej w sercu Gór Izerskich słynących z najzdrowszego powietrza w Europie.

Czytaj więcej...

Joga w okresie letnim (lipiec-sierpień 2016)

Harmonogram zajęć w Hali Powiatowej

Poniedziałek 19.00-20.30

Czwartek 20.00-21.30

Ćwiczymy całe lato z wyjątkiem: 1 i 4.08.2016

 

Harmonogram zajęć w PTC

 

Wznawiamy pełen rozkład zajęć od września!

 

Joga na lewitynie (od 26.06.2016), w każdą wakacyjną niedzielę od 10.00 do 11.00 GRATIS!

 

Czytaj więcej...

"Regularna praktyka jogi pomoże ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością."
"Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości." - BKS Iyengar
"Joga jest światłem, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza jest twoja praktyka tym jaśniej ono świeci." - BKS Iyengar
"We wszystkich nas drzemie iskierka boskości. Joga roznieca ją w jasny płomień." - BKS Iyengar
"W każdym momencie życia warto zmienić coś na lepsze"
"Szczęście i nieszczęście zależą od stanu umysłu" – Upanishady
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw w którym zawsze stoi ta sama woda" ­- Paramahansa Jogananda „Autobiografia Jogina”
"Sukces osiąga ten, kto ćwiczy z zaangażowaniem" – Hatha Yoga Pradipika
"Sthira Sukham Asanam – Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie rozumu i życzliwość ducha" – JS.II.46 Jogasutry Patanjalego
"Cel ma sens wówczas, gdy pomaga ci rosnąć. A wzrastasz przez zdobywanie go a nie samo osiągnięcie" -­ Antoine de Saint­Exupéry
"Tam gdzie jest joga, istnieje też dobrobyt, pomyślność, wolność i szczęście nieskończone" – T. Krichnamacharya
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Wdzięczność jest sposobem na korzystanie z obfitości"
"Żyjesz tak jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz"
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Nikt kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny" - Seneka
© Joga Pabianice Realizacja SelectStar.pl