Warsztat dla Kobiet, jak wzmocnić swą moc i mięśnie dna miednicy 10-11.03.2018

warsztat z dna miednicy

 

Odpowiadając na Waszą prośbę aby dać szansę uczestnictwa waszym mamom, córkom, koleżankom... druga edycja warsztatu z Izą Żak z podziałem na grupy:

 

10.03.2018

  • Sobota 15:00 do 17:00- 2 godziny - grupa wstępna.
  • Sobota 17.30 do 19:30- 2 godziny - grupa kontynuująca.

 

11.03.2018

  • Niedziela 09:00 do 11:00 - 2 godziny - grupa wstępna

  

Kobiety nikt nas tego nie uczy, same zadbajcie o siebie!


Mięśnie dna miednicy nietrenowane wiotczeją już po 25 roku życia!!!


Jest to świadomy, inteligentny i aktywny program wzmacniania dna miednicy oparty na najnowszych badaniach z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała.


Zapraszamy na profilaktyczno-terapeutyczny program aktywnego i świadomego wzmacniania mięśni tzw. korowych. Są to mięśnie głębokie, do których zaliczamy min. mięśnie dna miednicy, mięśnie głębokie bioder, brzucha i grzbietu. Razem tworzą one wewnętrzny gorset stabilizacyjny dla bioder, kolan, kręgosłupa, barków, a także utrzymują w dobrej kondycji narządy znajdujące się w miednicy mniejszej.

Czytaj więcej...

Wiosna z Jogą - Plajny Ogród Dobrych Myśli - 27.04-02.05.2018

 

Plajny to idealne miejsce do wypoczynku i odbudowania pozytywnych sił witalnych. Z dala od zgiełku i gwaru miasta. W tym zacisznym zakątku żyjemy w zgodzie z naturą, korzystając z jej uroków i plonów.

 

Zapewniamy dom pełen życzliwości i gościnności, wzorując się na zasadach życia mennonitów, którzy niegdyś zamieszkiwali nasz podcień. Tak jak oni chcemy żyć prosto i czerpać z natury, dbając przy tym o swoją duchową równowagę. Jeśli szukasz spokoju, oderwania od codzienności, zapachu świeżo wypieczonego chleba, smaku domowego jogurtu i sera... jeśli chcesz żyć naturalnie i powoli, to Plajny są idealnym miejscem wypoczynku właśnie dla Ciebie.Nie brak tu zieleni i to o każdej porze roku. Przybywający goście oddychają czystym powietrzem okalających dom łąk, po których przechadzają się żurawie i zamieszkująca to miejsce rodzina bocianów. Czas wolny mogą spędzać na zwiedzaniu miejscowych atrakcji, ale nie tylko – kajaki, rowerowe szlaki i woda proszą się o rozkoszowanie w wolnym czasie na łonie natury, po prostu.


Urzeka też urodą Stodoła, miejsce niezwykle przyjazne dla dzieci, z zamykaną przy schodach barierką, pozwalającą maluchom na swobodne raczkowanie i bieganie. Używać swobody dzieci mogą i na zewnątrz – ogrodzony plac z piaskownicą, zjeżdżalnią i trzema huśtawkami, zaprasza do zabaw na świeżym powietrzu.


Takie rzeczy obiecuje właśnie Ogród Dobrych Myśli ukryty w Plajnach, malutkiej wsi położonej na Żuławach. Gdy odkryjecie to miejsce, przekonacie się, że obietnice te są dotrzymywane.

Czytaj więcej...

Joga w okresie Świątecznym

W ostatnim tygodniu grudnia odbędą się tylko następujące zajęcia:

27.12 - środa - g.17.00

28.12 - czwartek - g.20.00

Czytaj więcej...

Jesień- Joga- Bieszczady 15.10-21.10.2017

W Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca. Pięknie tu o każdej porze roku ale jesień ponoć najpiękniejsza włśnie w Bieszczadach. Zapraszam w najdziksze góry Polski w kolorowej odsłonie. Czekają tu wspaniałe górskie szlaki z oszałamiającymi widokami i niespotykanymi gdzie indziej w Polsce połoninami i śladami bieszczadzkiej historii np. pięknymi cerkwiami. Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Bogdanka*** to nasza baza wypadowa, usytuowana w przepięknej dolinie w pobliżu Pętli Bieszczadzkiej.

Praktykę jogi dostosujemy do czasu wolnego, by móc podziwiać góry i poszukiwać pozostałości dawnej historii.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Lata w górach z Jogą

19756418 632947243578696 3586293180581933164 nKiedy kończą sie wakacje i lato robi się trochę smutno. Czeka nas prawdziwie magiczny pobyt w Górach Złotych, w Krainie Szeptów.


Z okien ponad 100 letniego domu, roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum górskiego potoku. Z domu wychodzi się wprost do ogrodu, w którym od rana można stąpać boso po trawie.


W budynku obok znajduje się Czarchata - miejsce magiczne, gdzie będziemy praktykować jogę. 60-metrowa sala w naturalnym kamieniu i drewnie, wysoka na 3 m, z zamocowanymi 7 stanowiskami do jogi w powietrzu i podgrzewaną podłogą to wymarzona przestrzeń dla każdej grupy ceniącej sobie spokój, komfort, intymność i niepowtarzalny nastrój zajęć.


W "Krainie Szeptów" czekają na nas pokoje 2-4 osobowe oraz pokoje rodzinne typu studio, składające się z dwóch pokoi, wszystkie z łazienkami i darmowym wi-fi.

 

Do dyspozycji gości jest lodówka i mikrofalówka, czajniki bezprzewodowe, kubki, talerzyki i sztućce. W pokojach nie ma ręczników.

 

W sali kominkowej jest kącik dla miłośników książek i gier planszowych.


W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia!

Więcej na : www.krainaszeptow.pl

Przeczytajcie opinie ludzi, którzy tam byli :)

 

Czytaj więcej...

"Regularna praktyka jogi pomoże ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością."
"Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości." - BKS Iyengar
"Joga jest światłem, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza jest twoja praktyka tym jaśniej ono świeci." - BKS Iyengar
"We wszystkich nas drzemie iskierka boskości. Joga roznieca ją w jasny płomień." - BKS Iyengar
"W każdym momencie życia warto zmienić coś na lepsze"
"Szczęście i nieszczęście zależą od stanu umysłu" – Upanishady
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw w którym zawsze stoi ta sama woda" ­- Paramahansa Jogananda „Autobiografia Jogina”
"Sukces osiąga ten, kto ćwiczy z zaangażowaniem" – Hatha Yoga Pradipika
"Sthira Sukham Asanam – Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie rozumu i życzliwość ducha" – JS.II.46 Jogasutry Patanjalego
"Cel ma sens wówczas, gdy pomaga ci rosnąć. A wzrastasz przez zdobywanie go a nie samo osiągnięcie" -­ Antoine de Saint­Exupéry
"Tam gdzie jest joga, istnieje też dobrobyt, pomyślność, wolność i szczęście nieskończone" – T. Krichnamacharya
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Wdzięczność jest sposobem na korzystanie z obfitości"
"Żyjesz tak jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz"
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Nikt kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny" - Seneka
© Joga Pabianice Realizacja SelectStar.pl - strony internetowe Pabianice