Podróż do Własnego Serca

            Zapraszamy 1-2 grudnia 2018 (weekend) sala jogi Zamkowa 23A

Kochani

Chcielibyśmy zabrać Was w podróż do własnego serca aby nawiązać i pogłębić z nim kontakt, a co za tym idzie z własną esencją, ale również z takimi jakościami jak miłość, piękno, poczucie harmonii i jedności. Odwiedzając wszystkie jego piękne zakątki nauczymy się także rozpoznawać inne potencjały jakie może ono w sobie pomieścić poznając w ten sposób prawdę o swojej prawdziwej naturze.

Czytaj więcej...

Zamień Stres i Niepokój w Witalność! >QiGong

Sobota- 8 grudnia- 18.00-20.00

⛩ Zapraszamy na ponowne spotkanie z Pawłem Klonowskim podczas niezwykłego warsztatu pogłębionej pracy z ciałem, umysłem i oddechem, w trakcie którego poznacie elementy QiGong, czyli chińskiej sztuki rozwijania i wykorzystywania energii Qi drzemiącej w naszym ciele.⛩ Poprzez zastosowanie odpowiednich technik pracy z ciałem możliwe jest wyeliminowanie blokad i napięć w całym ciele oraz pobudzenie energii przepływającej w meridianach (kanałach energetycznych) dla lepszego funkcjonowania całego organizmu.⛩ QiGong określany jest także jako medytacja w ruchu, gdyż poprzez wykonywanie wolnych, płynnych ruchów (głównie w pozycji stojącej) następuje wyciszenie umysłu.⛩ Dodatkowo w ostatniej części warsztatów podczas medytacji usłyszysz cudowne dźwięki mis terapeutycznych, które pomagają być "tu i teraz".Korzyści możliwe do osiągnięcia dzięki praktyce QiGong:

Czytaj więcej...

Kobiecy Krąg Miłości i Siły

Niedziela 9 grudnia 2018 o 17.00-20.00

Warsztaty ,, Kobiecy krąg miłości i siły "Krąg kobiet, to miejsce i czas, w którym kobiety tworzą wyjątkową energię mocy.
Siła kręgu, polega na tym, że czujesz większą miłość do siebie i innych. Jesteś silniejsza i pewna siebie a to powoduje, że odważnie sięgasz po swoje marzenia.

Czytaj więcej...

Jesień Joga Bieszczady Cisna

We wrześniu- zapraszamy w Bieszczady!

Dwa terminy: 7 lub 5 dni

14.09.-21.09.2018

 

 

W Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca. Pięknie tu o każdej porze roku ale jesień ponoć najpiękniejsza jest właśnie w Bieszczadach. Zapraszam w najdziksze góry Polski, w kolorowej odsłonie. Czekają tu wspaniałe górskie szlaki z oszałamiającymi widokami i niespotykanymi gdzie indziej w Polsce połoninami i śladami bieszczadzkiej historii np. pięknymi cerkwiami. Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Wołosań w Cisnej- to nasza baza wypadowa, usytuowana niemal w samym centrum Bieszczadów, w przyjemnym miejscu w oddali od drogi gdzie panuje cisza, a oczy cieszą ładne widoki. W ośrodku do dyspozycji gości restauracja i kawiarnia. Parking na terenie obiektu, miejsce na ognisko i grill,wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego.

Czytaj więcej...

Wiosna z Jogą - Plajny Ogród Dobrych Myśli - 27.04-02.05.2018

 

Plajny to idealne miejsce do wypoczynku i odbudowania pozytywnych sił witalnych. Z dala od zgiełku i gwaru miasta. W tym zacisznym zakątku żyjemy w zgodzie z naturą, korzystając z jej uroków i plonów.

 

Zapewniamy dom pełen życzliwości i gościnności, wzorując się na zasadach życia mennonitów, którzy niegdyś zamieszkiwali nasz podcień. Tak jak oni chcemy żyć prosto i czerpać z natury, dbając przy tym o swoją duchową równowagę. Jeśli szukasz spokoju, oderwania od codzienności, zapachu świeżo wypieczonego chleba, smaku domowego jogurtu i sera... jeśli chcesz żyć naturalnie i powoli, to Plajny są idealnym miejscem wypoczynku właśnie dla Ciebie.Nie brak tu zieleni i to o każdej porze roku. Przybywający goście oddychają czystym powietrzem okalających dom łąk, po których przechadzają się żurawie i zamieszkująca to miejsce rodzina bocianów. Czas wolny mogą spędzać na zwiedzaniu miejscowych atrakcji, ale nie tylko – kajaki, rowerowe szlaki i woda proszą się o rozkoszowanie w wolnym czasie na łonie natury, po prostu.


Urzeka też urodą Stodoła, miejsce niezwykle przyjazne dla dzieci, z zamykaną przy schodach barierką, pozwalającą maluchom na swobodne raczkowanie i bieganie. Używać swobody dzieci mogą i na zewnątrz – ogrodzony plac z piaskownicą, zjeżdżalnią i trzema huśtawkami, zaprasza do zabaw na świeżym powietrzu.


Takie rzeczy obiecuje właśnie Ogród Dobrych Myśli ukryty w Plajnach, malutkiej wsi położonej na Żuławach. Gdy odkryjecie to miejsce, przekonacie się, że obietnice te są dotrzymywane.

Czytaj więcej...

"Regularna praktyka jogi pomoże ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością."
"Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości." - BKS Iyengar
"Joga jest światłem, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza jest twoja praktyka tym jaśniej ono świeci." - BKS Iyengar
"We wszystkich nas drzemie iskierka boskości. Joga roznieca ją w jasny płomień." - BKS Iyengar
"W każdym momencie życia warto zmienić coś na lepsze"
"Szczęście i nieszczęście zależą od stanu umysłu" – Upanishady
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw w którym zawsze stoi ta sama woda" ­- Paramahansa Jogananda „Autobiografia Jogina”
"Sukces osiąga ten, kto ćwiczy z zaangażowaniem" – Hatha Yoga Pradipika
"Sthira Sukham Asanam – Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie rozumu i życzliwość ducha" – JS.II.46 Jogasutry Patanjalego
"Cel ma sens wówczas, gdy pomaga ci rosnąć. A wzrastasz przez zdobywanie go a nie samo osiągnięcie" -­ Antoine de Saint­Exupéry
"Tam gdzie jest joga, istnieje też dobrobyt, pomyślność, wolność i szczęście nieskończone" – T. Krichnamacharya
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Wdzięczność jest sposobem na korzystanie z obfitości"
"Żyjesz tak jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz"
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Nikt kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny" - Seneka
© Joga Pabianice Realizacja SelectStar.pl - strony internetowe Pabianice