Jesień- Joga- Bieszczady 15.10-21.10.2017

W Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca. Pięknie tu o każdej porze roku ale jesień ponoć najpiękniejsza włśnie w Bieszczadach. Zapraszam w najdziksze góry Polski w kolorowej odsłonie. Czekają tu wspaniałe górskie szlaki z oszałamiającymi widokami i niespotykanymi gdzie indziej w Polsce połoninami i śladami bieszczadzkiej historii np. pięknymi cerkwiami. Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Bogdanka*** to nasza baza wypadowa, usytuowana w przepięknej dolinie w pobliżu Pętli Bieszczadzkiej.

Praktykę jogi dostosujemy do czasu wolnego, by móc podziwiać góry i poszukiwać pozostałości dawnej historii.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Lata w górach z Jogą

19756418 632947243578696 3586293180581933164 nKiedy kończą sie wakacje i lato robi się trochę smutno. Czeka nas prawdziwie magiczny pobyt w Górach Złotych, w Krainie Szeptów.


Z okien ponad 100 letniego domu, roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum górskiego potoku. Z domu wychodzi się wprost do ogrodu, w którym od rana można stąpać boso po trawie.


W budynku obok znajduje się Czarchata - miejsce magiczne, gdzie będziemy praktykować jogę. 60-metrowa sala w naturalnym kamieniu i drewnie, wysoka na 3 m, z zamocowanymi 7 stanowiskami do jogi w powietrzu i podgrzewaną podłogą to wymarzona przestrzeń dla każdej grupy ceniącej sobie spokój, komfort, intymność i niepowtarzalny nastrój zajęć.


W "Krainie Szeptów" czekają na nas pokoje 2-4 osobowe oraz pokoje rodzinne typu studio, składające się z dwóch pokoi, wszystkie z łazienkami i darmowym wi-fi.

 

Do dyspozycji gości jest lodówka i mikrofalówka, czajniki bezprzewodowe, kubki, talerzyki i sztućce. W pokojach nie ma ręczników.

 

W sali kominkowej jest kącik dla miłośników książek i gier planszowych.


W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia!

Więcej na : www.krainaszeptow.pl

Przeczytajcie opinie ludzi, którzy tam byli :)

 

Czytaj więcej...

Joga latem

Od lipca zapraszamy na zajęcia w nowe miejsce. Wszystkie regularne zajęcia zostały przeniesione na ul. Zamkową 23A - lewa oficyna, II pietro. Na sali ćwiczymy przez cały okres wakacyjny, a w dniach 23.07-3.08.2017 zastąpi mnie Ania Jagielska (w tym czasie przesuną się jedynie godziny zajęć). Szczegółowy grafik w zakładce zajęcia.

 

Przez całe lato zapraszamy także na Lewityn, gdzie co niedziala o 10.00 ćwiczymy na zielonej polance :) Oczywiście zajęcia na Lewitynie GRATIS!

Czytaj więcej...

Wakacje z Jogą - Łazy 2017

 

Ośrodek Wypoczynkowy Centrum Fala1 usytuowany jest w odległości 300 metrów od piaszczystej plaży w nadmorskiej miejscowości Łazy, między jeziorem Jamno, które położone jest w odległości 100 metrów od obiektu, a jeziorem Bukowo, które znajduje się około 2 km od ośrodka. Na 3 hektarowej zielonej przestrzeni znajdują się nowoczesne pawilony hotelowe, kort tenisowy, dwa boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci. W części usługowej czeka na Państwa wiele atrakcji. Jest też salon masażu, sauna parowa, salon kosmetyczny i gabinet lekarski. Na dzieci oprócz placu zabaw w ogrodzie, czeka sala zabaw - bogato wyposażona w zabawki i kino bajkowe z opieką animatorek. Sportowe sale to siłownia, sala gimnastyczna, jogi oraz sala z bilardem i tenisem stołowym jak również odpłatne wypożyczenie roweru.

Czysta, szeroka plaża, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, ścieżki spacerowe, drogi rowerowe, stanowiska do połowu ryb na jeziorze Jamno oraz malownicze trasy wycieczkowe to niewątpliwe atuty, które zapewniają doskonały i pełen atrakcji wypoczynek.

Czytaj więcej...

Joga Blisko Natury Eko-Agro-Weekend Czerwcowy

 

Zapraszam Was do Gospodarstwa Eko- Agroturystycznego "Danielówka" w Ciemiętnikach, gmina Kluczewsko.

Czeka nas tu śniadanie przy śpiewie ptaków, dzień w towarzystwie stada Danieli a kolacja przy wtórze żabiego koncertu. Dookoła las, spokój, cisza- idealne warunki na relaks. Leśne duchty, ścieżki i drogi, których mnóstwo w okolicy upodobali sobie nie tylko rowerzyści, biegacze, spacerowicze i osoby uprawiające Nordic Walking. Wielką atrakcją jest tu- spływ dziką i malowniczą Pilicą.

Czytaj więcej...

"Regularna praktyka jogi pomoże ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością."
"Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości." - BKS Iyengar
"Joga jest światłem, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza jest twoja praktyka tym jaśniej ono świeci." - BKS Iyengar
"We wszystkich nas drzemie iskierka boskości. Joga roznieca ją w jasny płomień." - BKS Iyengar
"W każdym momencie życia warto zmienić coś na lepsze"
"Szczęście i nieszczęście zależą od stanu umysłu" – Upanishady
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw w którym zawsze stoi ta sama woda" ­- Paramahansa Jogananda „Autobiografia Jogina”
"Sukces osiąga ten, kto ćwiczy z zaangażowaniem" – Hatha Yoga Pradipika
"Sthira Sukham Asanam – Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie rozumu i życzliwość ducha" – JS.II.46 Jogasutry Patanjalego
"Cel ma sens wówczas, gdy pomaga ci rosnąć. A wzrastasz przez zdobywanie go a nie samo osiągnięcie" -­ Antoine de Saint­Exupéry
"Tam gdzie jest joga, istnieje też dobrobyt, pomyślność, wolność i szczęście nieskończone" – T. Krichnamacharya
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Wdzięczność jest sposobem na korzystanie z obfitości"
"Żyjesz tak jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz"
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Nikt kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny" - Seneka
© Joga Pabianice Realizacja SelectStar.pl