Zajęcia 17-21 września.

W dniach 17-21 września odbędą się tylko zajęcia w poniedziałek 17 września o godzinie 18.00.

Od poniedziałku 24 września wracamy do normalnego rozkładu zajęć.

Czytaj więcej...

Jesień Joga Bieszczady Cisna

We wrześniu- zapraszamy w Bieszczady!

Dwa terminy: 7 lub 5 dni

14.09.-21.09.2018

 

 

W Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca. Pięknie tu o każdej porze roku ale jesień ponoć najpiękniejsza jest właśnie w Bieszczadach. Zapraszam w najdziksze góry Polski, w kolorowej odsłonie. Czekają tu wspaniałe górskie szlaki z oszałamiającymi widokami i niespotykanymi gdzie indziej w Polsce połoninami i śladami bieszczadzkiej historii np. pięknymi cerkwiami. Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Wołosań w Cisnej- to nasza baza wypadowa, usytuowana niemal w samym centrum Bieszczadów, w przyjemnym miejscu w oddali od drogi gdzie panuje cisza, a oczy cieszą ładne widoki. W ośrodku do dyspozycji gości restauracja i kawiarnia. Parking na terenie obiektu, miejsce na ognisko i grill,wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego.

Czytaj więcej...

Wiosna z Jogą - Plajny Ogród Dobrych Myśli - 27.04-02.05.2018

 

Plajny to idealne miejsce do wypoczynku i odbudowania pozytywnych sił witalnych. Z dala od zgiełku i gwaru miasta. W tym zacisznym zakątku żyjemy w zgodzie z naturą, korzystając z jej uroków i plonów.

 

Zapewniamy dom pełen życzliwości i gościnności, wzorując się na zasadach życia mennonitów, którzy niegdyś zamieszkiwali nasz podcień. Tak jak oni chcemy żyć prosto i czerpać z natury, dbając przy tym o swoją duchową równowagę. Jeśli szukasz spokoju, oderwania od codzienności, zapachu świeżo wypieczonego chleba, smaku domowego jogurtu i sera... jeśli chcesz żyć naturalnie i powoli, to Plajny są idealnym miejscem wypoczynku właśnie dla Ciebie.Nie brak tu zieleni i to o każdej porze roku. Przybywający goście oddychają czystym powietrzem okalających dom łąk, po których przechadzają się żurawie i zamieszkująca to miejsce rodzina bocianów. Czas wolny mogą spędzać na zwiedzaniu miejscowych atrakcji, ale nie tylko – kajaki, rowerowe szlaki i woda proszą się o rozkoszowanie w wolnym czasie na łonie natury, po prostu.


Urzeka też urodą Stodoła, miejsce niezwykle przyjazne dla dzieci, z zamykaną przy schodach barierką, pozwalającą maluchom na swobodne raczkowanie i bieganie. Używać swobody dzieci mogą i na zewnątrz – ogrodzony plac z piaskownicą, zjeżdżalnią i trzema huśtawkami, zaprasza do zabaw na świeżym powietrzu.


Takie rzeczy obiecuje właśnie Ogród Dobrych Myśli ukryty w Plajnach, malutkiej wsi położonej na Żuławach. Gdy odkryjecie to miejsce, przekonacie się, że obietnice te są dotrzymywane.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Lata w górach z Jogą

19756418 632947243578696 3586293180581933164 nKiedy kończą sie wakacje i lato robi się trochę smutno. Czeka nas prawdziwie magiczny pobyt w Górach Złotych, w Krainie Szeptów.


Z okien ponad 100 letniego domu, roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum górskiego potoku. Z domu wychodzi się wprost do ogrodu, w którym od rana można stąpać boso po trawie.


W budynku obok znajduje się Czarchata - miejsce magiczne, gdzie będziemy praktykować jogę. 60-metrowa sala w naturalnym kamieniu i drewnie, wysoka na 3 m, z zamocowanymi 7 stanowiskami do jogi w powietrzu i podgrzewaną podłogą to wymarzona przestrzeń dla każdej grupy ceniącej sobie spokój, komfort, intymność i niepowtarzalny nastrój zajęć.


W "Krainie Szeptów" czekają na nas pokoje 2-4 osobowe oraz pokoje rodzinne typu studio, składające się z dwóch pokoi, wszystkie z łazienkami i darmowym wi-fi.

 

Do dyspozycji gości jest lodówka i mikrofalówka, czajniki bezprzewodowe, kubki, talerzyki i sztućce. W pokojach nie ma ręczników.

 

W sali kominkowej jest kącik dla miłośników książek i gier planszowych.


W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia!

Więcej na : www.krainaszeptow.pl

Przeczytajcie opinie ludzi, którzy tam byli :)

 

Czytaj więcej...

Joga Blisko Natury Eko-Agro-Weekend Czerwcowy

 

Zapraszam Was do Gospodarstwa Eko- Agroturystycznego "Danielówka" w Ciemiętnikach, gmina Kluczewsko.

Czeka nas tu śniadanie przy śpiewie ptaków, dzień w towarzystwie stada Danieli a kolacja przy wtórze żabiego koncertu. Dookoła las, spokój, cisza- idealne warunki na relaks. Leśne duchty, ścieżki i drogi, których mnóstwo w okolicy upodobali sobie nie tylko rowerzyści, biegacze, spacerowicze i osoby uprawiające Nordic Walking. Wielką atrakcją jest tu- spływ dziką i malowniczą Pilicą.

Czytaj więcej...

"Regularna praktyka jogi pomoże ci zmierzyć się z codziennym zamieszaniem ze spokojem i stabilnością."
"Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości." - BKS Iyengar
"Joga jest światłem, które raz zapalone nigdy nie gaśnie. Im lepsza jest twoja praktyka tym jaśniej ono świeci." - BKS Iyengar
"We wszystkich nas drzemie iskierka boskości. Joga roznieca ją w jasny płomień." - BKS Iyengar
"W każdym momencie życia warto zmienić coś na lepsze"
"Szczęście i nieszczęście zależą od stanu umysłu" – Upanishady
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw w którym zawsze stoi ta sama woda" ­- Paramahansa Jogananda „Autobiografia Jogina”
"Sukces osiąga ten, kto ćwiczy z zaangażowaniem" – Hatha Yoga Pradipika
"Sthira Sukham Asanam – Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie rozumu i życzliwość ducha" – JS.II.46 Jogasutry Patanjalego
"Cel ma sens wówczas, gdy pomaga ci rosnąć. A wzrastasz przez zdobywanie go a nie samo osiągnięcie" -­ Antoine de Saint­Exupéry
"Tam gdzie jest joga, istnieje też dobrobyt, pomyślność, wolność i szczęście nieskończone" – T. Krichnamacharya
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Wdzięczność jest sposobem na korzystanie z obfitości"
"Żyjesz tak jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz"
"Wszystko przydarza się dla ciebie, a nie tobie"
"Nikt kto tkwi w niewoli własnego ciała nie jest wolny" - Seneka
© Joga Pabianice Realizacja SelectStar.pl - strony internetowe Pabianice